Dostawa

 1. Pracownia oferuje dostawy kurierskie i do paczkomatów produktów zamówionych w sklepie internetowym (z wyjątkiem roślin żywych) oraz zamówionych kompozycji z kwiatów żywych na terenie Lublina
 2. Nie pobieramy opłat za dostawę przy zamówieniach na kwotę 120 złotych lub wyższą. Przy zamówieniach poniżej kwoty 120 złotych koszt dostawy wynosi 20 złotych.
 3. Godziny realizacji dostaw: od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 *, w sobotę i niedzielę od 10 do 15 * * z zastrzeżeniem, że zamówienie należy złożyć: minimum 24 godziny przed oczekiwaną dostawą a jeśli dostawa ma być zrealizowana w sobotę lub niedzielę to zamówienie powinno zostać złożone w piątek do godziny 10.
 4. Istnieje możliwość skrócenia terminu oczekiwania po uprzednim skontaktowaniu się z Pracownią i ustaleniu szczegółów.
 5. Nie realizujemy dostaw w dni ustawowo wolne od pracy.
 6. Produkty z kategorii: Bukiety, Flowerbox, Wieńce i wiązanki oraz bukiety ślubne są dostępne jedynie do reazlizacji w formie dostawy na terenie Lublina.
 7. Produkty z kategorii : Dekoracje, Unikatowe rękodzieło oraz Kompozycje nagrobne można zamówić z opcją dostawy na terenie Lublina (koszty jak podano w pkt. 2.) oraz wysyłki na terenie Polski (koszty podane w pkt. 10. i 12.).
 8. Wysyłki realizowane są do Paczkomatów InPost. W trakcie składania zamówienia należy wybrać paczkomat, do którego ma zostać nadana paczka.
 9. Czas na przygotowanie i nadanie przesyłki to od 2 do 5 dni roboczych.
 10. Koszt przesyłki wynosi 21 złotych.
 11. Przesyłki kurierskie realizowane są przez firmę DPD.
 12. Koszty przesyłki to 26 złotych.
 13. Dostępne płatności online przy składaniu zamówienia lub przy pobraniu (tę opcję można wybrać przy metodach płatności w trakcie składania zamówienia).

Pracownia nie odpowiada za wszelkie uszkodzenia spowodowane przez osoby zajmujące się obsługą paczek.